1. ligový tým na vstupu do nové sezóny

9.10.2019

Další sezóna I. celostátní ligy je za dveřma a českotěšínští hráči se už připravují na nelehkou sezónu v druhé nejvyšší lize v badmintonu.
První kolo je na program už za dva týdny 26.-27.10 v Ostravě – Klimkovicích, kde se náš tým utká proti soupeřům z oddílů TJ Orlová Lutyně, TJ Sokol Klimkovice B a BADMINTON FSpS MU B.
 
Letos se náš tým bude moct spolehnout na nové posily z Polska v podobě juniorského reprezentanta Patryka Kordka. Kromě něj se podařilo udržet olympioničku Kamilu Augustyn i vynikající deblovou hráčku Kornelii Marczak. Z domácích hráčů se budeme muset obejít bez Wojciecha Mendreka, který bude na pozici náhradního hráče a nastoupí v případě absence nebo zranění hráčů z hlavní soupisky. Tato sezona bude dobrou příležitostí pro Patrika Míru a Matěje Rzeplinského, kteří budou mít možnost připsat cenné body a získat zkušenosti v zápasech jak proti veteránům, tak i hráčům z republikové špičky. Kromě výše zmíněných hráčů na soupisce figurují ještě Beáta Fukalová, Marek Kufa, Michal Kallus a Adam Szarzec.
Důležité je zmínit, že druhé kolo první ligy se uskuteční v Českém Těšíne a touto formou bych rád pozval všechny příznivce Těšínského badmintonu aby o víkendu 30.11.-1.12. si našli čas a přišli povzbudit domácí hráče v bojích o postupové příčky skupiny východ.
 

1. ligový tým na vstupu do nové sezóny
Naši sponzoři