Těšínský pohár

43. ročník „Těšínského poháru 2020 - memoriálu Stanislava Krauze“

Oddíl badmintonu Slavoj Český Těšín pořádá již 43.ročník Těšínského poháru, který se od roku 1995 hraje jako memoriál Stanislava Krauze. Těšínský pohár je zařazen do nejvyšší kategorie 5-ti GPA badmintonových turnajů pořádaných v České republice - jediný této kategorie na Moravě. Tak jako každý rok očekáváme účast špičkových hráčů a hráček z první desítky aktuálního českého žebříčku, ale i hráče ze zahraničí.
Pro domácí hráče TJ Slavoj Český Těšín turnaj nabízí příležitost sportovního a výkonnostního růstu a posunu v republikových žebříčcích. Naději k účasti v hlavní soutěži vkládáme hlavně do naší nastupující generace - Partrika Míry a reprezentanta ČRMatěje Rzeplinského.
Turnaj bude probíhat nově v městské sportovní hale Svojsíkova ul., Český Těšín ve dnech 09. - 10. ledna 2020, kvalifikace do hlavní soutěže začíná již v pátek 08. ledna 2020.
Pro příznivce badmintonu z našeho regionu se jedná o ojedinělou možnost vidět špičkovou hru předních českých hráčů, zveme především na nedělní semifinálové a finálové zápasy.
 
Miroslav Krauz Oddíl badmintonu TJ Slavoj Český TěšínFotogalerie

Fotogalerie z ročníku 2020 je umístěna zde.
Fotogalerie z ročníku 2019 je umístěna zde.
Fotogalerie z ročníku 2018 je umístěna zde.
Fotogalerie z ročníku 2017 je umístěna zde.
Fotogalerie z ročníku 2016 je umístěna zde.
Fotogalerie z ročníku 2015 je umístěna zde.

Propozice

Propozice 43.ročníku zde.
 
Naši sponzoři