3. kolo II ligy dospělých - Opava

Start: 24.01.2015 9:00:00
Kde: Opava

Pravidelní čtenáři článků o výsledcích družstva dospělých si možná říkají, co se s družstvem stalo, že dlouho o něm nebylo napsáno pár řádků. Omlouvám se všem, ale teprve teď jsem si našla chvilinku, aby se s vámi o výkony hráčů podělila.
V sobotu 24. ledna jsme za doprovodu sněhových vloček vyrazili do Opavy, kde se konalo třetí kolo II. ligy smíšených družstev dospělých. Našimi soupeři v tento hrací den bylo družstvo z Kopřivnice a z Ostravy.
V zápasech proti Kopřivnici si spousta našich hráčů vybrala slabší chvilku, nepředvedla požadované výkony a tím pro družstvo ztratila důležité body. I v této temnotě se našli dravci, kteří ukořistili tři body pro tým. Celkově jsme s Kopřivnicí prohráli 3:5.
Dalším týmem, který nás ten den čekal, bylo družstvo z Ostravy, letos obohacené o novou ženskou posilu. Další zaváhání jsme si již nemohli dovolit a do všech zápasů jsme nastoupili s maximálním nasazením a touhou po vítězství. Menší zaváhání přišla v ženském a prvním mužském singlu. Ostatní zápasy pak byly pod taktovkou českotěšínských reprezentantů. Výhra 6:2 byla pro nás více než uspokojující :)
Český Těšín se i po třetím kole drží na první příčce. V sobotu 21.2. vyrážíme do Olomouce na Play-off. Jako nasazený tým máme první kolo volné. Budeme čekat, kdo z družstev Opava vs. Ostrava bude naším semifinálovým soupeřem. Pokud nemáte co dělat, přijeďte nás do Olomouce do Omega sport centra podpořit. Nebo nám, prosím, aspoň na dálku fanděte a držte palce! :)

Naši sponzoři