BK RACQUETS YOUTH CUP 2016

Start: 11.06.2016 9:00:00
Kde: 02001 Púchov

Poslední turnaj, který navštívili naši oddíloví hráči. Tentokrát do dalekého Púchova na otevřený mezinárodní turnaj odcestovali Matěj Rzeplinski a Patrik Míra.
 
Na tento turnaj jsme se velmi těšíli. Bylo zde přihlašeno spousta kvalitních hráčů ze Slovenska i Česka. Oba naši kluci startovali v kategoriích U15 a U13 (na Slovensku se ještě hraje "postaru").
 
Zahájení turnaje proběhlo ve velkém stylu. Zástupci jednotlivých oddílů nastupovali s cedulema za potlesku diváků. Sqělé intro. Nejpočetnějším oddílem byl oddíl Klímkovic. Celkém se tohoto turnaje zúčastnilo přes 100 dětí z 25 klubů. Na turnaji se hrálo systémem na dvě porážky, jedno zaváháni tudiž bylo tolerováno.
 
 
 
Turnaj jsme zahajili kategorii U15. Patrik v 1.kole hladce porazil svého soupeře. V druhém kole však podlehl v třísetové bitvě svému kamarádovi z Opavy Jakubovi Matulovi. Hru však nevzdal a bojoval dál a celkově se umístil na 9-12 místě. Matěj v druhém kole podlehl v třísetové bitvě nasazené jedničce a po nekonečném množství odehraných zápasů vybojoval konečné 7-8 místo, kde podlehl 2:1 v souboji se zkušenějším Davidem Slívou.
V průběhu dne bylo postaráno i o doprovod, organizátoři připravili přísun dokonalého jídla i pití po celý den. V odpoledních hodinách se děti mohly těšit na tombolu a hodnotné ceny. Matěj měl štěstí, domu si vezeme dívčí triko YONEX :)
 
Večer balíme do vozu kamaráda Dominika Kopřivu a odjiždíme k rodině do nedaleké vesnice odpočívat. Děti byly tak unaveny, že po večeři ulehly aniž by využili dostupnost WiFi signálu.
 
V neděli ráno, svěží a odpočinutí nastupujeme do boje v kategorii U13. Patrik (nasazený hráč) - prošel hladce prvním i druhém kolem. Ve třetím kole prohrál s Kudláčem. Matěj taktéž ve třetím kole prohrává s Davidem Slívou (pozdějším vítězem), a společně s Patrikem se přesunuli do druhého pavouka. Matěj zde však všechny soupeře přehrál a vybojoval konečné druhé místo v soutěži. Patrik se umístil na 7-8 místě.
 
 
matěj rzeplinski
 
 
Gratulace oběma hráčům, poděkování divákům a fanouškům, speciální poděkování a chvála organizatorům, kteří tento velké turnaj zvládli naprosto dokonale.
 
 
Kompletní výsledky ZDE.
 
 
 
 
 
 

Naši sponzoři