GPC U13 Vendryně

Start: 11.01.2020 9:00:00
Kde: Vendryně

  • Základní informace
  • Výsledky
  • Galerie

Hodnocení trenéra

 

Protože je Vitality Vendryně blízko, vyrazilo tam 10 našich hráčů.7 děvčatz „B“ skupiny , pro získání zkušenostía 1 hoch s 2 děvčaty z „A“ skupiny , dobýt nějaká pěkná umístění.

Turnaj splnil svůj účel po všech stránkách.

Nikdo z „B“-čka (Romanová K. , Romanová V. , Walaská, Bajusová, Sikorová, Kmeť a Bury) se nedostály dále než do druhého kola, ale zahráli si mimo jiné i mixové zápasy s partnery z jiných oddílů, mnohé poprvé v životě a zjistili , že je spoluhráč „neukousne „ a nemají se čeho bát.

„A“ skupina již ukázala své kvality .

Petr Bojda v singlu 3-4 místo, ve čtyřhře s Ondrou Durčákemz Orlové 1. místo a s Kateřinou Kniezkovou 3-4 místo. Katka ve dvouhře 5-8 místo a ve čtyřhře se Simonou Turkovou 3-4 místo.Simča pak ještě překvapila , když se dostala v mixuaž do finále s Matějem Krawiecem z Vendryně , kde však prohráli.

Závěrem chci říci ,že „A-čko“ se docela zlepšilo (ale soupeři také) a je znát dobrou práci trenéra Adama Szarzce. „B—čko“ má hodně co zlepšovat. Potenciál na to má. Musí se zvýšitkvalita tréninků. Je to výzva pro všechny jejich trenéry a rodiče.

Nominace

Romanová K. , Romanová V. , Walaská, Bajusová, Sikorová, Kmeť, Bury, Kniezková, Bojda, Turková

Doprava

Auty

Výsledky

 

 

Galerie


Naši sponzoři