MČR U15 2018 - titul mistra je v Českém Těšíně

12.11.2018

 
 
Letošní vrcholný turnaj kategorie U15 - Mistroství České republiky se konal v dalekých Karlových Varech 10-11. listopadu 2018. V tomto lázeňském městě se doposud tak velký turnaj nekonal.
Náš oddíl reprezentoval pouze Matěj Rzeplinski. Na turnaj odjížděl s nelehkým úkolem potvrdit pozici turnajové jedničky. Navíc bez svého trenéra, který je na MS v Kanadě.
 
Turnaj začal velkým překvapením pro všechny zůčastněné. Všechny hráče na slavnostní nástup přivedl v převleku "Jedi" z Hvězdných válek  Petr Koukal (ml.). Po přivítání panem Kokořem a představiteli města Karlovy Vary, zazněla státní hymna a poté již byly zahájeny samotné zápasy. Všechna utkání byly vysílány online na Youtube kanálu ČBaS.
 

MIX

Matěj do mixu nastoupil s Kristínou Kozempelovou, šikovnou hráčkou z TJ Baník Most.Náši byli díky svým výkonům v předchozím období nasazeni do turnajového pavouka na druhé místo.
 
 
 
 
 
 
Mixové tažení končí až ve finále, kde Matěj s Tinou nestačili na pár Š/Š - V mixu tedy pár Matěj Rzeplinski - Kristína Kozempelová získali titul VICEMISTRA !!!
 
 

ČTYŘHRA

Do čtyřher nastoupil společně se svým dlouhodobým parťákem Davidem Smutným. Kluci si věřili na titul a poměrně hladce se probojovali do nedělního semifinále. Zde porazili ve třech setech pár Kopřiva-Matula. Ve finálovém zápase to však nevyšlo pole našich přání a opět je tady druhé místo - další titul VICEMISTRA !!
 
 
 
 
 
 

SINGL

Z nalosování dvouher nebyl Matěj nijak moc nadšen. Nezbývalo nic než zatnout zuby a porazit všechny své soupeře a získat tak vytoužený TITUL MISTRA ČESKÉ REPUBLIKY !! 
 
 
 
 

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

Skvělý začátek a ještě lepší konec tohoto turnaje. Jednoznačně nejkrásnější turnaj v ČR, kterého jsme se kdy zúčastnili!
Z turnaje si odvážíme 1 zlatou a 2 stříbrné medaile, dobrý výsledek!
 
 
 
 
MČR U15 bylo pro nás vrcholným turnajem této sezóny. Cesta k získání titulu nebyla úplně jednoduchá, a přeci to vyšlo. Jsme za to moc rádi! Gratulace Matěji !
Velké díky patří Matějovi Hubáčkovi a Kubovi Mazurovi za koučing a trpělivost na turnaji.
Trenérům Honza Somerlík a Damian Plawecki bychom rádi poděkovali za důvěru a čas, který jste do Matěje investovali. Slečně MM děkujeme za psychickou podporu na turnaji.
 
Jsme nesmírně vděčni FZ-FORZA Jan Mikulka, CISO, město Český Těšín a mateřskému klubu TJ Slavoj Český Těšín za podporu - bez Vás by to nešlo.
 
 
MČR U15 - video 
MČR U15 - fotogalerie
 
 
 
 Rzeplinski Petr

Naši sponzoři