MČR U19 Český Těšín

23.11.2022

Oddíl badmintonu Slavoj Český Těšín pořádá Mistrovství republiky kategorie U19. 

Uspořádáním MČR byl náš oddíl pověřen badmintonovým svazem díky úspěšnému Těšínskému poháru–Memoriálu Standy Krauze v lednu 2022 v nové městské sportovní hale.

V 58-mi leté historii oddílu pořádáme 2. MČR, naposledy U17 v roce 2014. Kategorie U19 je současně i přelomovou pro přechod k juniorům a dospělým. Mnozí již v této kategorii sbírají úspěchy mezi dospělými a reprezentanti na mezinárodní scéně.

Z domácích hráčů TJ Slavoj Český Těšín vkládáme své naděje do Matěje Rzeplinského – loňského mistra ČR ve čtyřhře a Veroniky Pawlikové.  

Turnaj bude probíhat v nové městské sportovní hale na ulici Svojsíkova ve dnech 3-4.prosince 2022 s přímým streamem ze všech kurtů.

Členové pořádajícího oddílu Slavoje Český Těšín se budou snažit pro Vás připravit co nejlepší podmínky. 

Ve svém snažení nejsou osamoceni a můžou se opřít své partnery: Bohdan Suchánek, Město Český Těšín, Donoci s.r.o, Finidr, Guidancetometamorphosis.com, Hampr a.s, Heimstaden, MK plan s.r.o, Programia.

Pro příznivce badmintonu z našeho regionu se jedná o ojedinělou možnost vidět špičkovou hru předních českých hráčů, zveme Vás nejen na nedělní semifinálové a finálové zápasy.


Naši sponzoři