Ohlédnutí za soustředěním v Ostružné

26.7.2020

Minulou neděli českotěšínští hráči odjeli hned na dva soustředění.
Zatímco na první turnus campu Tomasze Mendreka to měli stejně daleko jako na každodenní trénink, na druhé soustředění pořádané ve spolupráci s klubem Omega Olomouc se museli vydat do kopcovité Ostružné.
 
Soustředění se zúčastnila trojice hráček, jmenovitě Viktorie Bury, Nina Szymonková a Magda Kmeť. Pod vedením trenérky Elišky Maixnerové a Adama Szarzece se hráči s obou klubů podrobili nelehkému programu, který obsahoval tři tréninky denně zaměřené na výbušnost, flexibilitu, obratnost nebo vytrvalost. Co si pod tím představit? Třeba ranní rozcvičky, intervalový běh, odrazové a stabilizační cvičení nebo výběh po sjezdovce.


Bohužel po nešťastném střetu při jednom z tréninků musela Magda Kmeť odjet na vyšetření kolene, a nemohla již dále pokračovat v tréninku. Tímto ji přejeme brzké uzdravení a bezproblémový nástup do další sezóny.
 
Tuto neděli také proběhne druhý turnus již dříve zmiňovaného campu, kterého se z těšínských řad zúčastní hráči A skupiny Veronika Pawliková, Kateřina Kniezková a Petr Bojda.
 
Kromě českých hráčů se v tomto roce i navzdory složitější organizaci do Českého Těšína sjedou hráči ze Slovenska, či Polska.
 
Fotogalerie ze soustředění : https://photos.app.goo.gl/m16yWCW2UCJtNCPG9
 

Naši sponzoři