OP U15 Kopřivnice 2019 - hodnocení trenéra

2.10.2019

Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 20 chlapců a 22 dívek, aby bojovali o titul přeborníka a přímý postup na Mistrovství České republiky
Náš oddíl samozřejmě nesměl chybět a vyslal i své zástupce. Pokusit se uhrát co nejlepší výsledek odjeli Kateřina Kniezková, Veronika Pawliková, Alexandra Polášková ,Simona Turková , Petr Bojda a Antonín Kozel . Konkurence byla velmi kvalitní - vždyť v celostátním žebříčku jsou umístěny 4 děvčata a 4 kluci do 16 místa z naší oblasti.
Jsem rád, že všichni naši hráči podali obětavý a bojový výkon na hranicích svých reálných možností. I když se nedostali dál než do druhého kola jak ve dvouhrách, tak párových disciplínách, zaslouží si pochvalu..
Vyjímkou byla naše nejlepší hráčka Veronika Pawliková, která se na tento turnaj poctivě připravovala a bylo to znát. Veronika v mixu s Petrem Bojdou prohrála v semifinále se Samuelem Glacem a Zuzanou Hrdinovou. Stejně jako ve čtyřhře s Kateřinou Kniezkovou podlehla dvojici Barbora Hořanská a Zuzana Hrdinová. Ve dvouhře se probila až do finále , kde ve strhujícím zapase podlehla na tři sety první nasazené hráčce Barboře Helešicové (B.O. Chance Ridera Vitkovice Ostrava). Proto ji doslova proklouznul mezi prsty přímý postup na MČR.
Závěrem chci všem hráčům poděkovat za předvedený výkon a doufám, že se i nadále budou zlepšovat.
 

Naši sponzoři