Regionální výběry U13 - 2016

25.4.2016

O tomto víkendu proběhl v (nádherném) Českém Krumlově již 28. ročník soutěže družstev U13 - Regionální výběry.
 
Naši oblast odjela reprezentovat šestice zkušených badmintonistů :
 
Matěj Rzeplinski Dominik Kopřiva Tomáš Matula
Lucie Metzová Valérie Žurková Barča Helešicová
 
 
Matěj do Krumlova odcestoval v pátek, přímo ze soustředění Talent Teamu, které proběhlo tentokrát v Nymburku. Po povinné prohlídce města a večeři jsme si dopřáli i krátké/půlhodinové seznámení s tělocvičnou.
Ubytovaní jsme tentokrát byli na "gymplu" cca 5min chůze od haly. Jako obvykle, ihned poté co jsme dorazili na pokoje, se únava vypařila a nikomu se do postele moc nechtělo.
 


 
 
V sobotu jsme nastoupili do zápasů ve stejnokroji. Kanárkově žlutá trika se jmény hráčů byly nepřehlednutelná a dětem se moc líbila. Velké díky za to našemu sponzorovi Jolaně Matulové


 
Soutěžilo 9 družstev, hrálo se na tři skupiny. Skupinu A, společně s náma, sdílelo družstvo Jižních Čech "B" a Východních Čech. Tyto soupeře jsme porazili 7:0 a 6:1
 
Výhra ve skupině nas vynesla do finálové skupiny, kde jsme "bednu" již měli jistou. Naše ambice však byly vysoké - ba nejvyšší, přijeli jsme pro zlato !
 
V něděli si na náš tým brousilo zuby družstvo Severních Čech pod vedením veeeelmi sympatické Martiny Fartagové. Toto družstvo, jehož součásti byly nejlepší dívky žebříčku U13, jsme přehráli překvapivě 5:2.
 
Posledním soupeřem, který nás mohl připravit o vítězství bylo družstvo Výběr Prahy s trenérem a koučem Tomem Krajčou. Náš tým však opět zabojoval, soupeře porážíme s přehledem 5:2.
 
Máme to ! Tým Severní Moravy bude na věky věků vyryt na křišťálovém putovním poháru tohoto tournamentu. Tentokrát jsme byli u toho i my.
 


 
Díky všem hráčům za skvělé výkony, doprovodu za to že byl, podporoval a fandil, pořadatelům za organizaci a trénérům za trpělivost.
 
 
Fotogalerie "ze zájezdu" naleznete ZDE.
Kompletní výsledky soutěže naleznete ZDE.
 

Naši sponzoři