Zhodnocení soutěže družstev žáků 2019

28.9.2019

ZHODNOCENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV ŽÁKŮ V OBLASTI SEVERNÍ MORAVY V POLOVINĚ SEZONY 2019

Naše družstvo ve složení Veronika Pawliková,Helena Ottnerová,Simona Turková, Markéta Walaská, Petr Bojda, Antonín Kozel, Bořek Pňiok, Lukáš Tyrlík se umístilo na 7 místě viz. tabulka.
Při hodnocení tohoto výsledku je třeba říct, že na první čtyři družstva výkonnostně nestačíme. Jsou to velká města Ostrava, Olomouc, Kopřivnice, kde mají větší hráčskou základnu , finanční rozpočet a lepší tréninkové možnosti. S ostatními dokážeme hrát vyrovnané nebo vítězné zápasy.
V druhé polovině sezony bychom chtěli minimálně 7 místo udržet a pokusit se zaútočit na 6 a 5 místo. Nebude to lehké, protože naše druhá nejlepší hračka Helena Ottnerová zkončila se zavodním badmintonem.
Nahradí ji někdo z trojice Veronika Wytrzensová, Kateřina Kniezková , Alexandra Polášková.
 
Další kolo se hraje ve Vitalitě Vendryni 5.10.2019
 
Závěrem chci upozornit na fakt , že se nám nedaří nábor chlapců narozených v létech 2011 až 2007. Proto mám obavu , že za dva roky nebudeme schopni družstvo žáků vůbec postavit. To by byla určitě velká škoda.
Chci proto poprosit všechny,kterým není osud těšínského badmintonu lhostejný, aby nám pomohli a přivedli na trénink pohybově nadané chlapce.
 
Děkuji Raschka
 
1. BO Chance Ridera Ostrava; 27bodů
2. Bad.Akademie Olomoc 25 bodů
3. BK Kopřivnice 23 bodů
4. Sokol Klimkovice A 21 bodů
5. TJ Orlová – Lutyně 19 bodů
6. SK Vitality Vendryně 17 bodů
7. Slavoj Č.Těšín 15 bodů
8. Bad.Akademie Olomouc B 13 bodů
9. Sokol Klimkovice B 11 bodů
10. BK Omega Olomouc 9 bodů
 

Naši sponzoři