2.GPA U13 Podolí u Brna - 2016

Start: 28.05.2016 9:00:00
Kde: Sportovní hala Podolí 470 Podolí u Brna

  • Základní informace
  • Výsledky
  • Galerie

Základní informace

 

Propozice

Propozice turnaje http://czechbadminton.cz/turnaj/2-gpa-u13-131712

Průběh turnaje lze sledovat online zde.

Nominace

 

Doprava

 

Výsledky

Na toto Grand Prix A z Těšína cestuje pouze Matěj. Ostatní spoluhráči z našeho oddílu se bohužel nekvalifikovali. Matěj odjížděl na turnaj s velkým očekáváním. V singlu byl nasazený jako dvojka, do čtyřher byl nasazen jako 3/4. V mixu se také chystal na bednu - vždyť nedávno absolvoval jedno supr mixové soustředění se perfektní Andy vod Prahy.
 
Do Podolí u Brna jsme dorazili v sobotu ráno. Hala byla plná dětí, rodičů i trenérů. Již od rána bylo venku velmi teplo a dusno. Již po pár výměnách byly děti propocené.
 
Začalo se tradičně mixy. Los nám moc nepřál ocítáme se v dolní části pavouka, kterej nám připadá mnohem těžší, nicméně chceme-li vyhrát porazit musíme přeci všechny :) První kolo bylo zahřívací. V druhém kole však nás zastavil soupeř Kohutová/Altera. Naši borci bohužel nenašli cestu jak tuto VELKOU dvojku přemoci. Z kurtu oba dva učinkující odchazejí smutní, ambice byly přeci jenom o hodně vyšší. Konečné pořadí 9-16 bylo sklamáním.
 
V singlu jakožto nasazená dvojka nehrajeme první kolo. V druhém kole snadno porážíme bojovníka Toma Procházku z Komety Brno. Dalším soupeřem je kamarád Dan Dvořák Z Budějic. Dan odehrál vynikající zápas. Vycházely mu dropy, hra na síti i smeče, zatímco Matěj se do hry neuměl dostat... Trápení bylo ukončeno po třísetové bitvě - jsme v semi - to odehrajeme až následující den.
 
Nyní na nás čeká poslední disciplína. Do čtyřhry nastupujeme s našim kamarádem z Brna, Dejvem Smutným. Prvním kolem naši kluci prošli hladce. Dalším soupeřem byl Kopřiva/Matula - bratrovražebný boj, dvojice se kterou kamarádíme, trénujeme. Tentokrát nás kluci přehráli, nedokázali jsme prosadit svoji hru, končíme v deblu na 5-8 místě. Smutek ve tvářích Matěje i Dejva. Nevadí příště je porazíme ! Sobota bohužel nevyšla úplně podle našich představ.
 
Příjemný zbytek večera i noc travíme společné s kamarády Kopřivovými u sqělých lidiček Radek a Jana Smutný. Zde jsme si odpočinuli, probrali turnajový den, budoucnost našich dětí, badmintonového svazu ba celého světa :)
 
V něděli je v hale mnohem méně lidí, vzduch je mnohem lepší. V semifinále je Matějovým soupeřem deblový parťák David Smutný za jehož zády se usadil velký pan trenér Tom Mendrek. Matěj sice znejistěl, ale byl odhodlán zabojovat a vyhrát. Toto se mu podařilo, soupeře přehrál 2:0 a s pocitem dobře odvedené práce čekéme na vyhlašení finálového zápasu s Adamem Šulcem. Na Adama se Matěj těšil, na předchozím GPA porazil Matěje v třísetové bitvě, bylo tedy co vracet. Matěje se jal koučovat Tomasz M. a společně poráží Adama 11,13. Sqělý výsledek.
Domů si odvážíme krom zlata i spoustu zkušeností a hezkých zážitků.
 
Speciální poděkování Radkovi a Janě, a také trenérům Tomaszovi, Michalovi a Elišc, oddílu za podporu.

Výsledky turnaje

dvouhra 1. místo
čtyřhra 5-8. místo
mix 9-16. místo

 

Galerie

Fotogalerie z turnaje ZDE.


Fotogalerie

Naši sponzoři